Realizacja teledysków

Realizacja teledysków – pomożemy Ci!

Twój zespół w pocie czoła nagrał i zmiksował najnowszy utwór… a może już całą płytę? Przyszedł czas, żeby zainteresowała Was realizacja teledysków – stworzenie obrazu, który uzupełni Waszą muzykę i będzie zgodny z wizją zespołu. Dzisiaj, kiedy niektóre utwory notują więcej odtworzeń na YouTube niż na platformach do streamingu muzyki, rola wideoklipu znacząco wzrasta. Realizacja teledysków to zadanie, które wymaga oryginalności i świeżych pomysłów. Niezwykle istotne są poszukiwania i inspiracje, ale ważne są też założenia artystów. Z tego powodu lubimy pracować ściśle z twórcami, poznawać kulisy powstania utworów i ukryte znaczenia.

Korzystając z takich inspiracji, miksując je z ogólną wizją zespołu, aktualnymi trendami oraz własnymi pomysłami, możliwa staje się realizacja teledysków, które zapadają w pamięć. To właśnie takiej trampoliny potrzebuje Twoja muzyka by odnieść komercyjny sukces! Tak samo jak Wy, też jesteśmy twórcami – porozumiewamy się tym samym językiem! W teledysku obraz tworzy z muzyką niezwykłą synergię – tę samą synergię, którą poczujecie, kiedy Wasza muzyka zacznie zamieniać się w obrazy. Z naszych usług korzystały już znane nazwiska i zespoły – odnajdujemy się też w różnych gatunkach muzycznych!

Kizo

Michał Wiśniewski

Julia Pietrucha

Farba

Top One

Thulia

Juan Carlos Cano

Kalinovski

Kate

Nasze teledyski

Backstage z koncertu Ich Troje

Backstage z koncertu Ich Troje

Here Comes Alex  – I Feel Fine

Here Comes Alex – I Feel Fine

Julia Pietrucha – Midsummer Day’s Dream

Julia Pietrucha – Midsummer Day’s Dream

znamy się na tym

Produkcja teledysków – etapy realizacji

Najważniejsza zawsze jest muzyka. Przedyskutujmy ją, pomóżcie nam ją zrozumieć i poczuć, zanim pochłonie nas produkcja teledysków. Wspólnie wypracujemy scenariusz, który uwzględni Wasze oczekiwania, możliwości budżetowe i nasze pomysły. Jeśli checie, żeby pomysł w całości wyszedł od nas – także możemy go przygotować. Wtedy potrzebne będą inspiracje od Was – to mogą być teledyski, obrazy, a nawet jakaś myśl przewodnia! Kiedy prace koncepcyjne będą miały się ku końcowi, przychodzi czas na przygotowania do nagrań. W zależności od koncepcji i Waszej chęci do angażowania się, przygotujemy wszystko sami, albo razem z nami poznacie jak wygląda produkcja teledysków i dołożycie swoją pracę i zasoby do tego, by videoklip był nasiąknięty Waszą pracą tak samo jak muzyka.

Video teledyski są jednak niczym bez montażu, współgrającego z tempem utworu. Inaczej montuje się szybki rock, inaczej powolną balladę. Produkcja teledysków uwzględnia to już na etapie zdjęć, by późniejszy montaż filmu stworzył właściwą atmosferę. Chcemy, żeby odbiorcy utonęli w Waszej muzyce i na chwilę zapomnieli o rzeczywistości…

Video teledyski – historie opowiedziane muzyką

Realizacja teledysków coraz częściej opiera się na czymś innym niż pokazaniu zespołu. To miniaturowe filmy fabularne, gdzie video teledyski zabierają nas na podróż po historii bohatera lub jej grupy. Zwykle ta opowieść jest nieskomplikowana, a ważniejszy jest jej klimat i atmosfera niż walor narracyjny. Od strony realizacyjnej takie podejście wymaga jednak zastosowań typowych dla filmów fabularnych – a tak lubimy działać najbardziej! Istotą jest prostota – video teledyski powinny być oparte na maksymalnie 4 motywach. Dobrze jest, kiedy splatają się ze sobą i uzupełniają. Czy muszą? Oczywiście, że nie! Produkcja teledysków to zadanie twórcze – wymaga wytężonej pracy, ale takiej, przy której twórcy też dobrze się bawią! Wtedy Wasz videoklip zyskuje właściwy flow, nabiera niezwykłej energii, którą emanuje przy każdym kolejnym wyświetleniu!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której poza teledyskami dostępne są również filmy produktowe, filmowanie dronem, relacje z wydarzeń i eventów a także realizacja wielu innych form audiowizualnych.

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.