Produkcja reklam na Social Media

Tworzymy dynamiczne i kreatywne reklamy dostosowane do mediów społecznościowych. Zespół Splash Media posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji reklam na Social Media. Nasze reklamy są angażujące oraz zapadają w pamięć. Tym samym zwiększają widoczność i świadomość Twojej marki w oczach odbiorców.  Nasze realizacje wyróżnia wysoka estetyka wizualna, dopasowanie stylistyczne do Twojej marki, a także oryginalny pomysł – sprawdź jak wiele reklamy wideo mają do zaoferowania!

Dotrzyj do odbiorców!

Reklama na Instagram, Facebook, YouTube

Reklama na Instagram, która przyciąga uwagę i angażuje użytkownika to nie jedyna nasza specjalność. Kampanie reklamowe wychodzące spod ręki Splash Media przeznaczone są do użytku nie tylko w mediach społecznościowych, ale również platformach takich jak YouTube oraz kampaniach wizualnych w wyszukiwarkach.

 

Tworzymy unikalne treści wizualne zoptymalizowane pod kątem każdej platformy społecznościowej.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdej kampanii reklamowej, dostarczamy materiały szyte na miarę pod względem preferencji i oczekiwań Twojej firmy oraz użytkowników konkretnych platform.

Nasze reklamy na Instagram, Facebook czy YouTube nie tylko przyciągają uwagę, ale również inicjują dialog z klientami. Stawiamy na interaktywne elementy, które zachęcają do komunikacji i budowania relacji. Nawiązuj relację z klientami i promuj swoją markę efektywnie dzięki naszym profesjonalnym reklamom na Social Media.

Nasze kampanie reklamowe w social media

Efektywna i efektowna

Stwórz kampanie reklamowe wideo na Social Media z Splash Media

Kampanie reklamowe wideo to jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań z zakresu marketingu wizualnego. Dynamika formy, docieranie do emocji dzięki współpracy dźwięku z obrazem, a także dłuższe zainteresowanie użytkownika wpływające na większą oglądalność contentu to tylko część z wielu zalet video marketingu.

Przez wzgląd na otaczającą nas cyfryzację i mediatyzację każdy z nas spędza w Internecie dużo czasu – przedstawienie w nim swojej oferty w interesujący sposób pozytywnie wpłynwa na opinie na temat marki oraz zaangażowanie odbiorców. Dziś to operowanie na emocjach i budowanie relacji stają się istotą marketingu.

Choć mogłoby się wydawać, że kampanie reklamowe wideo przygotowywane są na potrzeby mediów społecznościowych to nie do końca jest to prawda. Nie tylko Facebook i Instagram umożliwiają promocję marki za pomocą materiałów wideo – w tym aspekcie niezastąpione są również YouTube oraz wyszukiwarka Google, które umożliwiają dotarcie do odbiorców dzięki reklamom wideo.

Spotkanie swojej grupy docelowej w przestrzeni internetowej dla wielu osób jest niemałym wyzwaniem i choć formy wideo cieszą się rosnącą popularnością to jest duże prawdopodobieństwo, że Twoja konkurencja jeszcze z nich nie korzysta.

Nasze doświadczenie i wiedza umożliwiają nam nie tylko stworzenie materiałów niezbędnych do realizacji kampanii reklamowych wideo, ale również zaprojektowanie jej w taki sposób, by była nie tylko efektowna, ale również efektywna!

Tworząc kampanie  reklamowe wideo wspieramy się analizą konkurencji z branży, w której działa Twoja firma, następnie konfrontujemy ją z najnowszymi trendami oraz preferencjami użytkowników, w ten sposób jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować reklamę na Social Media szytą na miarę!

Łatwiejsze niż kiedykolwiek

Krótkie filmy na media społecznościowe

Krótkie filmy na media społecznościowe zdominowały pozostałe formy przekazu marketingowego. Na Instagramie i Facebooku królują Reels, Youtube promuje Shortsy. TikTok to platforma stworzona wyłącznie z krótkich form.  Krótkie filmy są aktualnie najbardziej efektywną formą budowania marki oraz nawiązywania relacji z klientem. 

Aby się wyróżnić, nie wystarczy dziś już tylko tworzyć krókie formy video. Komunikaty te wymagają od producenta nie tylko realizacji scenariusza, ale przede wszystkim skutecznego konceptu – jako specjaliści  wskazujemy każdemu z naszych Klientów najefektywniejsze ścieżki do osiągnięcia sukcesu marketingowego.

Nasz zespół posiada szerokie doświadczenie z pogranicza marketingu oraz branży audiowizualnej. Oferujemy krótkie filmy wizerunkowe, filmy produktowe, a także reklamy video na media społecznościowe, które zapadają w pamięć odbiorców i budują pozytywny wizerunek marki lub przedsiębiorstwa!  Skorzystaj z naszych usług i podnieś poziom widoczności swojego brandu!

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.