Kampanie reklamowe video – social media

Dotrzyj do odbiorców!

Kampanie reklamowe wideo ze Splash media

Kampanie reklamowe wideo to niezawodne rozwiązanie umożliwiające promocję marki, przedsiębiorstwa a także samej jego oferty. Dobrze zrealizowane kampanie reklamowe wideo pozostają w pamięci odbiorców na długo a co za tym idzie świadomość istnienia marki wzrasta u odbiorców, którzy potencjalnie mogą skorzystać z oferowanych przez nią dóbr czy też usług. Zespół Splash Media posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu angażujących kampanii przeznaczonych do użytku nie tylko w mediach społecznościowych, ale również platformach takich jak YouTube oraz kampaniach wizualnych w wyszukiwarkach.

Kampanie wideo wymagają od producenta nie tylko realizacji pomysłu, ale przede wszystkim konceptu – jako specjaliści z zakresu marketingu oraz branży audiowizualnej wskazujemy każdemu z naszych Klientów najefektywniejsze ścieżki do osiągnięcia sukcesu marketingowego. Nasze realizacje wyróżnia profesjonalizm widoczny w każdym ujęciu, najwyższej jakości dźwięk a także oryginalny pomysł – sprawdź jak wiele kampanie wideo mają do zaoferowania!

Nasze kampanie reklamowe w social media

Porsche Taycan – spot do kina

Porsche Taycan – spot do kina

Znamy odpowiedź na pytanie

Czy video marketing jest potrzebny?

Kampanie reklamowe video to jedno z najbardziej efektywnych rozwiązań z zakresu marketingu wizualnego. Dynamika formy, skojarzenia budowane na bazie korelacji dźwięku z obrazem a także dłuższe zainteresowanie użytkownika wpływające na większą oglądalność contentu to tylko jedne z wielu zalet video marketingu. Przez wzgląd na otaczającą nas cyfryzację i mediatyzację każdy z nas spędza w Internecie dużo czasu – przedstawienie w nim swojej oferty w interesujący sposób znacznie lepiej wpłynąć może na opinie na temat marki oraz zaangażowanie odbiorców niż wolnostojące banery reklamowe lub tradycyjne formy reklamy. Video marketing to content, którego każdy z nas jest odbiorcą – dotyka on nas w każdej sferze życia a spotykamy się z nim przede wszystkim w mediach społecznościowych. Każdy z nas jest w stanie przywołać jedną reklamę, która szczególnie zapadła mu w pamięć – tak oto dochodzimy do clue video marketingu. Jako specjaliści z pogranicza marketingu oraz branży audiowizualnej oferujemy filmy wizerunkowe, filmy produktowe a także kampanie video, które zapadają w pamięć odbiorców i budują pozytywny wizerunek marki lub przedsiębiorstwa! Sprawdź realizacje Splash Media takie jak filmy wizerunkowe, filmy produktowe czy też filmy reklamowe naszej produkcji.

Łatwiejsze niż kiedykolwiek

Kampanie wideo w mediach społecznościowych i wyszukiwarce

Choć mogłoby się wydawać że kampanie wideo przygotowywane są na potrzeby mediów społecznościowych to nie do końca jest to prawda. Nie tylko Facebook i Instagram umożliwiają promocję marki za pomocą materiałów wideo – w tym aspekcie niezastąpione są również YouTube oraz wyszukiwarka Google, które umożliwiają dotarcie do odbiorców dzięki kampaniom wideo. Spotkanie swojej grupy docelowej w przestrzeni internetowej dla wielu osób jest niemałym wyzwaniem i choć formy wideo cieszą się rosnącą popularnością to jest duże prawdopodobieństwo, że Twoja konkurencja jeszcze z nich nie korzysta. Nasze doświadczenie i wiedza umożliwiają nam nie tylko stworzenie materiałów niezbędnych do realizacji kampanii wideo, ale również zaprojektowanie jej w taki sposób, by była nie tylko efektowna, ale również efektywna. Tworząc kampanie wideo wspieramy się analizą konkurencji z Państwa branży i konfrontujemy ją z najnowszymi trendami oraz preferencjami użytkowników, w ten sposób jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować kampanię wideo na miarę Państwa potrzeb – serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.