Filmy wizerunkowe

Filmy wizerunkowe to po prostu krótkie video, których głównym celem jest promocja Twojej firmy.

Budowanie świadomości marki to podstawowe zadanie, dla którego tworzy się filmy wizerunkowe. Dlaczego są aż tak skuteczne?

Aktualnie obserwujemy bardzo silny trend w rozwoju Social Media oraz Internetu w kierunku krótkich form video. Nie jest to dziwne, ponieważ takie treści są przede wszystkim przyjemniejsze w odbiorze. Zwiększają rozpoznawalność marki w sieci, podnoszą ruch na Twojej stronie.

Historia przedstawiona w formie obrazu jest łatwiej zapamiętywana przez odbiorcę. Dobry montaż utrzyma uwagę oglądającego dając Ci pewność, że wszystkie informacje, które chcesz mu przekazać, do niego dotrą. Film wizerunkowy jest materiałem audiowizualnym. Odpowiednio dobrany obraz oraz muzyka wprowadza odbiorcę w określony stan emocjonalny. A jak na pewno wiesz, nic tak dobrze nie sprzedaje jak emocje!

Czym są filmy wizerunkowe?

Do czego wykorzystać filmy wizerunkowe?

  • Budowanie wizerunku firmy w oczach klientów, partnerów biznesowych, pracowników.
  • Manifestowanie wartości przedsiębiorstwa.
  • Zwiększenie rozpoznawalności marki i brandu.
  • Działania z zakresu Public Relation.
  • Wzmocnienie zaangażowania pracowników w działania firmy.
  • Działania employer brandingowe, ułatwiające proces zatrudniania nowych pracowników.
  • Działania rebrandingowe.
  • Reklamy przedsiębiorstwa na targach specjalistycznych.
  • Zapowiedź nowych projektów, produktów.

Nasze filmy wizerunkowe

Farma wiatrowa Przykona – Energa Invest – film wizerunkowy

Farma wiatrowa Przykona – Energa Invest – film wizerunkowy

znamy się na tym

Filmy wizerunkowe firmy ze Splash Media

Stworzyłeś wartościową markę? Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Zatrudniasz wyjątkowych ludzi? Twoja misja i wartości powinny ujrzeć światło dzienne? Postaw na stworzone przez profesjonalistów filmy wizerunkowe. Pokaż się swoim klientom i inwestorom razem z nami! Sprawdź nasze portfolio!

 

Splash Media specjalizuje się w realizacji filmów wizerunkowych i korporacyjnych dla przedsiębiorstw działających w najróżniejszych branżach. Z naszych usług korzystały już firmy IT, uniwersytety, kancelarie adwokackie, producenci mebli, drzwi i okien, wytwórcy materiałów budowlanych i wielu innych! Zapraszamy do kontaktu!

 

Tworzone przez nas materiały przystosowane są do użytku w mediach społecznościowych, na stronach internetowych, konferencjach, targach a nawet w telewizji. W zależności od medium, w którym pragniesz się promować, jesteśmy w stanie zaproponować najefektywniejsze metody realizacji Twojego pomysłu.

Tworzymy projekty od krótkometrażowych filmów do sieci, aż po spoty reklamowe.

Filmy wizerunkowe to misternie utkany przekaz, który wymaga oddania i profesjonalizmu. To często także strategiczny dla rozwoju firmy materiał promocyjny.

 

Nasz zespół tworzą pasjonaci specjalizujący się w fotografii, reżyserii, sztuce operatorskiej, animacji, montażu i color gradingu. Szeroki wachlarz umiejętności pozwala nam stworzyć materiał w pełni odpowiadający Twoim potrzebom.  Zapewniamy również jego najwyższą jakość i skuteczność marketingową.

 

Każda marka budowana jest przez zespół ludzi i wartości, którymi się kierują. Dzięki ich ekspozycji i właściwej prezentacji z łatwością dotrzesz do osób zainteresowanych Twoją wizją biznesową. Stwórz z nami film wizerunkowy firmy i przekonaj się jak efektywna jest promocja przy wykorzystaniu profesjonalnie przygotowanych materiałów wideoSkontaktuj się już dziś!

Filmy korporacyjne - zbuduj silny i zaangażowany zespół

Filmy korporacyjne to szczególna forma filmów wizerunkowych o nieco innych założeniach. Podstawowym celem nie jest bezpośredni efekt marketingowy, lecz budowanie kultury organizacyjnej wewnątrz firmy i/lub promowanie jej na zewnątrz. Celem może być także pochwalenie się osiągnięciami, albo działania employer brandingowe. Filmy korporacyjne pomagają budować poczucie jedności wśród pracowników. Stanowią często metodę komunikacji wewnętrznej.  Same w sobie angażują bezpośrednio pracowników we wspólnym uczestnictwie w filmie dla rozrywki i wzmacniania przynależności do zespołów.

Z możliwości jakie dają filmy korporacyjne chętnie korzystają firmy z sektora IT i nowych mediów, biura projektowe i kancelarie adwokackie. Na potrzeby employer brandingu są też z powodzeniem realizowane przez firmy zajmujące się produkcją lub poszukujące nowych pracowników na dowolne stanowiska.

Starannie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły i należytą prezencję, filmy korporacyjne pozwalają przedstawić Cię dokładnie tak, jak chcesz być odbierany. Potencjał naszego zespołu kryje się w różnorodności – Splash Media tworzą ludzie o różnych zainteresowaniach i pasjach. Także tego typu detale przedstawiają tworzone przez nas filmy. Zapraszamy do kontaktu.

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.