Filmy wizerunkowe

Filmy wizerunkowe i ich rola w promocji marki

Internet to przestrzeń, w której musisz istnieć jeśli pragniesz generować leady i mieć stały dopływ klientów. Stałe pobudzanie zainteresowania to dziś klucz do sukcesu. Filmy wizerunkowe to materiały audiowizualne mające na celu promocję przedsiębiorstwa, firmy lub korporacji – za ich pomocą przedstawić można nie tylko ich siedzibę, ale również zespół ludzi, reprezentowane wartości i zalety wynikające ze współpracy. Posiadasz mocne strony? Pokaż je swoim klientom i inwestorom razem z nami! Splash Media specjalizuje się w realizacji filmów wizerunkowych i korporacyjnych dla przedsiębiorstw działających w najróżniejszych branżach. Z naszych usług korzystały już firmy IT, uniwersytety, kancelarie adwokackie, producenci mebli, drzwi i okien, wytwórcy materiałów budowlanych i wielu innych!

Tworzone przez nas materiały przystosowane są do użytku w mediach społecznościowych, na stronach internetowych, konferencjach, targach a nawet w telewizji. W zależności od medium, w którym pragniesz się promować, jesteśmy w stanie zaproponować najefektywniejsze metody realizacji Twojego pomysłu – od krótkometrażowych filmów do sieci aż po spoty reklamowe. Filmy wizerunkowe są jednym z najefektywniejszych sposobów budowania świadomości marki i manifestowania Twoich wartości w biznesie. Stworzone przez profesjonalistów filmy wizerunkowe oddziałują nie tylko na zmysł wzroku, ale także na emocje odbiorcy – dobrze wykonany materiał audiowizualny zapada w pamięć oraz wpływa na zwiększenie rozpoznawalności marki, co bardzo często jest celem kampanii promocyjnych.

Nasze filmy wizerunkowe

Farma wiatrowa Przykona – Energa Invest – film wizerunkowy

Farma wiatrowa Przykona – Energa Invest – film wizerunkowy

znamy się na tym

Film wizerunkowy firmy ze Splash Media

Film wizerunkowy firmy to misternie utkany przekaz, który wymaga oddania i profesjonalizmu. To często także strategiczny dla rozwoju firmy materiał promocyjny. Nasz zespół tworzą pasjonaci specjalizujący się w fotografii, reżyserii, sztuce operatorskiej, animacji, montażu i color gradingu – szeroki wachlarz umiejętności pozwala nam nie tylko stworzyć materiał w pełni odpowiadający Twoim potrzebom ale zapewnia również jego najwyższą jakość i skuteczność marketingową.

Potencjał naszego zespołu kryje się w różnorodności – Splash Media tworzą ludzie o różnych zainteresowaniach i pasjach. Także tego typu detale przedstawiają tworzone przez nas filmy wizerunkowe. Każda marka budowana jest przez zespół ludzi i wartości, którymi się kierują – dzięki ich ekspozycji i właściwej prezentacji z łatwością dotrzesz do osób zainteresowanych Twoją wizją biznesową. Stwórz z nami film wizerunkowy firmy i przekonaj się jak efektywna jest promocja przy wykorzystaniu profesjonalnie przygotowanych materiałów wideo.

Filmy korporacyjne - niezawodny element strategii marketingowej

Filmy korporacyjne to szczególna forma filmów wizerunkowych o nieco innych założeniach. Podstawowym celem nie jest bezpośredni efekt marketingowy, lecz budowanie kultury organizacyjnej wewnątrz firmy i/lub promowanie jej na zewnątrz. Celem może być także pochwalenie się osiągnięciami, albo działania employer brandingowe. Filmy korporacyjne pomagają budować poczucie jedności wśród pracowników, stanowią często metodę komunikacji wewnętrznej, lub same w sobie angażują bezpośrednio pracowników we wspólnym uczestnictwie w filmie dla rozrywki i wzmacniania przynależności do zespołów. Z możliwości jakie dają filmy korporacyjne chętnie korzystają firmy z sektora IT i nowych mediów, biura projektowe i kancelarie adwokackie. Na potrzeby employer brandingu są też z powodzeniem realizowane przez firmy zajmujące się produkcją i poszukujące nowych pracowników na dowolne stanowiska. Starannie wykonane, z dbałością o najmniejsze szczegóły i należytą prezencję, filmy korporacyjne pozwalają przedstawić Cię dokładnie tak, jak chcesz być odbierany.. Sprawdź nasze portfolio, na czym polega współpraca z nami i czego możesz się po niej spodziewać!

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.