Filmy produktowe

Filmy produktowe - przedstaw swoją ofertę w atrakcyjny sposób

Filmy produktowe to niezawodny sposób na efektywną i atrakcyjną prezentację produktów. Internet oraz cyfryzacja znacznie wpłynęły na nasze nawyki zakupowe, kierując znaczną część decyzji nabywczych do internetu. Ponieważ wzrok stanowi dla nas jedno z głównych narzędzi poznawania świata, dlatego reklamy o charakterze wizualnym mają olbrzymi wpływ na budowanie rozpoznawalności marki oraz promocję produktów. Fotografia, choć daje szerokie pole możliwości w zakresie prezentowania wybranych przedmiotów, nie jest medium dynamicznym.

Właśnie z tego powodu jest mniej angażująca dla odbiorców, w porównaniu do filmów produktowych. Dobrze zrealizowane filmy produktowe pozwalają na przedstawienie przedmiotu z właściwie każdej perspektywy. Są niemal tak namacalne jak rzeczywisty obiekt trzymany w dłoniach w sklepie. Dzięki odpowiednio dobranemu oświetleniu, muzyce i animacjach wspierających przekazywanie informacji ułatwiasz klientowi decyzję o zakupie. Czy wiesz, że aż 84% nabywców podejmuje ostateczną decyzję o zakupie właśnie po obejrzeniu filmu?

Nasze filmy produktowe

Siłownik górniczy Hafner

Siłownik górniczy Hafner

znamy się na tym

Film produktowy - cena w parze z jakością!

Realizacja filmów produktowych to zadanie, które warto jest oddelegować specjalistom. Źle wykonane materiały wideo mogą mieć negatywny wpływ na wizerunek marki przekładając się na utratę potencjalnych klientów. Do atutów filmów produktowych należy szeroki wachlarz możliwości ich wykorzystania – znaleźć się mogą one nie tylko na platformach takich jak YouTube czy też Vimeo, ale również w mediach społecznościowych takich jak chociażby Facebook, Instagram czy też Twitter. Realizacja filmu produktowego wymaga specjalistycznego sprzętu – kamer, obiektywów, mikrofonów a także właściwego oświetlenia. Najwyższej jakości filmy produktowe oferowane Państwu przez studio filmowe Splash Media to krótkometrażowe produkcje pozwalające zaprezentować Państwa asortyment w najkorzystniejszym świetle. Osobom poszukującym rozwiązań umożliwiających promocję usług oraz przedsiębiorstwa polecamy filmowanie dronem, filmy wizerunkowe oraz inne realizacje znane również jako filmy reklamowe.

Filmy produktowe na czarnym tle

Czerń to kolor prestiżu i elegancji – tajemniczy, szlachetny i pociągający. Tworzy doskonały klimat, dzięki któremu film produktowy jest magnetyczny dla oka. Twój produkt wyłaniający się z cienia wygląda jak milion dolarów już na pierwszym ujęciu – a potem jest już tylko lepiej! Seria zbliżeń na detale, poruszający się światłocień i Twój film produktowy staje się diamentem błyszczącym w toni reklam z jaką na co dzień się spotykamy. Do tego typu realizacji wykorzystujemy specjalnie dobrane, selektywne oświetlenie, które skupia uwagę tam, gdzie jest ona potrzebna. To trudna sztuka, ale sprawia nam wiele satysfakcji, kiedy długie godziny spędzone nad pojedynczym ujęciem Twojego filmu produktowego owocują nareszcie tym jednym, doskonałym podejściem – które trafi do ostatecznego montażu! Na tego typu realizacje decydowali się już pod naszym dachem producenci części samochodowych, sprzętu laboratoryjnego, alkoholi a nawet hydrauliki górniczej! Zapoznaj się z naszą ofertą filmów produktowych, które nie pozostają niezauważone!

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.