Filmowanie dronem

Filmowanie z powietrza to nie tylko możliwość wzniesienia kamery w górę i zarejestrowania wszystkiego wokół. Temat jest znacznie szerszy niż opanowanie pilotażu, siły nośnej, pakietów LiPo i prawa lotniczego. Filmowanie z powietrza to sposób myślenia o kadrze, nadawanie kamerze takiego ruchu, by wzbogacić dwuwymiarowy obraz o przestrzeń, która na dodatek będzie służyć filmowanym obiektom. Istotna jest także pogoda i pora dnia – trzeba poznać i zrozumieć swoją lokację, zanim wzniesie się kamerę w powietrze.

Posiadamy wymagane prawem uprawnienia do lotów w kategorii szczególnej oraz lotnicze ubezpieczenie OC.

Co oferujemy?

  • fotografia i filmowanie z drona
  • jakość obrazu 4K
  • priorytet dla bezpieczeństwa lotu i otoczenia
  • podgląd obrazu na żywo
  • legalny lot z „licencją” i ubezpieczeniem
  • dbamy o formalności związane z wykorzystaniem stref lotniczych
  • profesjonalna obróbka kolorystyczna obrazu

Zrób wrażenie!

Ujęcia wykonane za pomocą drona charakteryzują się niezwykłą siłą przebicia w gąszczu innych ujęć – są zwykle najlepiej zapamiętywanymi przez widzów obrazami. Ich monumentalny charakter skutecznie podkreśla siłę oraz piękno filmowanych obiektów – mogą to być budynki Twojej siedziby, albo event pokazany z powietrza. Nadają się również znakomicie do filmowania natury i pejzaży. Może chcesz pójść z nami krok dalej i pokazać swoim klientom przestrzeń swojej hali produkcyjnej z pod sufitu? Niezależnie, czy będziesz chciał wykonać zwykłe zdjęcie, krótki film, czy panoramę sferyczną, albo nawet cały wirtualny spacer – taki punkt widzenia na pewno  zrobi wrażenie na Twoich klientach!

Ergo arena panorama 360 sferyczna z powietrza z drona

Wszyscy znamy je choćby z Google Street View – dynamiczne zdjęcia, które możemy oglądać w taki sposób, jakby znajdywały się wokół nas – pozwalają rozejrzeć się w każdym kierunku bez żadnych ograniczeń. Proponujemy przenieść tę technologię poziom wyżej – dosłownie! Panorama sferyczna wykonana wysoko nad ziemią robio piorunujące wrażenie. Przekonaj się zresztą sam, oglądając jedną z naszych realizacji.

Zobacz panoramę 360° Ergo Arena!
Strona używa ciasteczek.