Filmowanie dronem

Filmowanie dronem

Wzniesienie kamery w powietrze i rozpoczęcie nagrywania to za mało, żeby filmowanie dronem dało znakomity efekt. Temat jest znacznie szerszy niż opanowanie pilotażu, siły nośnej, akumulatorów LiPo i prawa lotniczego. Filmowanie dronem to sposób myślenia o kadrze i jego głębi. Nadawanie kamerze takiego ruchu, by wzbogacić dwuwymiarowy obraz o przestrzeń, która na dodatek będzie służyć filmowanym obiektom. Istotna jest także pogoda i pora dnia – trzeba poznać i zrozumieć swoją lokację.

Filmy z dronów charakteryzują się niezwykłą siłą przebicia w gąszczu innych ujęć – są zwykle najlepiej zapamiętywanymi przez widzów obrazami. Ich monumentalny charakter skutecznie podkreśla siłę oraz piękno filmowanych obiektów – mogą to być budynki Twojej siedziby, albo event pokazany z powietrza. Nadają się również znakomicie do filmowania natury i pejzaży. Może chcesz pójść z nami krok dalej i pokazać swoim klientom nagranie dronem przestrzeni swojej hali produkcyjnej wewnątrz?

Posiadamy wymagane prawem uprawnienia do lotów w kategorii szczególnej oraz lotnicze ubezpieczenie OC.

Nie tylko filmy z dronów – zdjęcia lotnicze

Niezależnie, czy będziesz chciał wykonać zwykłe zdjęcie, krótki film, czy panoramę sferyczną, albo nawet cały wirtualny spacer – punkt widzenia z ptasiej perspektywy na pewno zrobi wrażenie na Twoich klientach! Takie panoramy wszyscy znamy choćby z Google Street View – dynamiczne zdjęcia, które możemy oglądać w taki sposób, jakby znajdywały się wokół nas – pozwalają rozejrzeć się w każdym kierunku bez żadnych ograniczeń. Proponujemy przenieść tę technologię poziom wyżej – dosłownie! Zdjęcia z drona w formie panoramy sferycznej wykonana wysoko nad ziemią robią piorunujące wrażenie. Przekonaj się zresztą sam, oglądając jedną z naszych realizacji.

Filmy z dronów – zastosowanie

Filmy z drona można użyć na wiele sposobów. Podstawowa metoda to włączenie ujęć lotniczych do filmu wizerunkowego lub do relacji z wydarzenia. Doskonale sprawdzą się, jako ujęcie otwierające, lokalizujące miejsce wydarzeń czy siedzibę firmy. Z usługi filmowanie dronem chętnie korzystają firmy budowlane prezentujące swoje dokonania. Ujęcia lotnicze znakomicie spisują się podczas transportów wielkogabarytowych, stawiania farm wiatrowych i fotowoltaicznych oraz w halach produkcyjnych. Pokazanie serca fabryki w z ptasiej perspektywy zawsze wnosi powiew świeżości i daję szerszy ogląd na sytuację. Organizujesz imprezę w plenerze, np. piknik firmowy? To okazja, by wzbogacić materiały o filmy z drona i wzbogacić relacje z wydarzeń o tak szeroką perspektywę!

Co oferujemy?

  • fotografia i filmowanie z drona
  • jakość obrazu 4K
  • priorytet dla bezpieczeństwa lotu i otoczenia
  • podgląd obrazu na żywo
  • legalny lot z „licencją” i ubezpieczeniem
  • dbamy o formalności związane z wykorzystaniem stref lotniczych
  • profesjonalna kolor korekcja obrazu

Strona używa ciasteczek.