Filmowanie dronem

Filmowanie dronem – profesjonalne ujęcia z lotu ptaka

Filmowanie dronem zapewnia wyjątkowe ujęcia, które charakteryzują się niezwykłą siłą przebicia. Perspektywa z lotu ptaka jest czymś nowym, dlatego przyciąga uwagę widza. Obrazy te są również lepiej zapamiętywane. Ponad to ujęcia z drona pozwalają na ciekawsze i pełniejsze przedstawienie Twojej firmy w filmie promocyjnym lub wizerunkowym. Video z drona można użyć na wiele sposobów. Zwykle włączane są do video promocyjnych hoteli lub firm budowlanych. Idealnie pasują do relacji z wydarzeń np. konferencji branżowych czy targów. Sprawdzą się również w innych branżach: związanych z odnawialnymi źródłami energii, transportem czy produkcyjno-przemysłowych.

Kiedy już wiesz, że warto skorzystać z drona podczas tworzenia materiałów promocyjnych przejdźmy do tego dlaczego powinieneś wybrać Splash Media do realizacji tego zadania.

Nasz zespół to doświadczeni w wielu projektach pasjonaci. Dzięki bogatej wiedzy o technikach filmowania tworzymy niesamowite ujęcia. W pracy zwracamy uwagę na detale takie jak pogoda, kierunek padania światła czy pora dnia. Zawsze pamiętamy o celu, który ma spełnić nagrywany materiał video.

Wzniesienie kamery w powietrze i rozpoczęcie nagrywania, to zbyt mało by osiągnąć optymalny efekt. Filmowanie dronem to sposób myślenia o kadrze i jego głębi. Dobór właściwej perspektywy. Odpowiednie ustawienie sprzętu. Co najważniejsze – to także nadawanie kamerze takiego ruchu, by wzbogacić obraz i pokazać filmowane obiekty w najlepszy możliwy sposób.

My robimy to naprawdę dobrze. Sprawdź nas!

Posiadamy wymagane prawem uprawnienia do lotów w kategorii szczególnej oraz lotnicze ubezpieczenie OC.

Filmy z dronów – dlaczego warto?

Filmy z drona można użyć na wiele sposobów. Podstawowa metoda to włączenie ujęć lotniczych do filmu wizerunkowego lub do relacji z wydarzenia. Doskonale sprawdzą się, jako ujęcie otwierające, lokalizujące miejsce wydarzeń czy siedzibę firmy. Z usługi filmowanie dronem chętnie korzystają firmy budowlane prezentujące proces konstrukcji obiektów. Ujęcia lotnicze znakomicie spisują się podczas transportów wielkogabarytowych, stawiania farm wiatrowych i fotowoltaicznych oraz w halach produkcyjnych. Pokazanie serca fabryki w z ptasiej perspektywy zawsze wnosi powiew świeżości i daje szerszy ogląd na sytuację. To także doskonałe materiały promocyjne dla wszelkich obiektów związanych z turystyką. Organizujesz imprezę w plenerze, np. piknik firmowy? To okazja, by wzbogacić materiały o filmy z drona i wzbogacić relacje z wydarzeń o tak szeroką perspektywę!

Usługi dronem – co oferujemy?

Splash Media oferuje profesjonalne usługi dronem obejmujące filmowanie dronem oraz fotografie z powietrza. Dostarczymy wyjątkowe ujęcia w jakości 4K, które wyróżnią się spośród innych. Stawiamy na bezpieczeństwo lotu i otoczenia, dlatego dbamy o formalności związane z ruchem lotniczym. Zapewniamy legalny lot z „licencją” i ubezpieczeniem.

W trakcie nagrywania udostępniamy podgląd obrazu na żywo. Dzięki temu wiesz co robimy i masz na to wpływ. Jesteśmy otwarci na sugestie i pomagamy w tworzeniu wizji. Nie zajmujemy się wyłącznie pilotażem dronów – jesteśmy operatorami z wyrobionym okiem, doświadczeniem w kadrowaniu i umiejętnością opowiadania obrazem. Po zakończeniu zdjęć materiał poddajemy profesjonalnej korekcie kolorystycznej, aby wykonane ujęcia były gotowe do wykorzystania.

Zamów usługi dronem od Splash Media już dziś!

Zdjęcia z drona - nieziemskie ujęcia, bo z powietrza!

Zdjęcia z drona to nie tylko unikalne i przyciągające uwagę obrazy. To również materiały, które wzmocnią wizerunek marki. Nadają się do wykorzystania w kampaniach reklamowych, materiałach marketingowych czy na stronach internetowych. Dbając o kompozycję i odpowiednie wykorzystanie światła dostarczamy zdjęcia o wysokiej jakości.

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia obiektów, firm czy terenów. Dzięki nam, fotografowane obiekty będą wyglądały w najlepszy możliwy sposób. Przestrzegamy przepisów związanych z lotami dronem, gwarantujemy legalne wykonanie zleceń.

Splash Media specjalizuje się również w wykonywaniu zdjęć z drona w postaci panoram sferycznych. Są to dynamiczne zdjęcia, które znamy chociażby z Google Street View.  Fotografie te pozwalają rozejrzeć się w każdym kierunku bez żadnych ograniczeń. Dają przez to wrażenie, jakby oglądane przez nas obiekty lub miejsca znajdowały się wokół nas. 

Sprawdź ten efekt, obejrzyj jedną z naszych fotografii klikając poniżej.

Filmowanie dronem Gdańsk

Splash Media filmowanie dronem Gdańsk to profesjonalna usługa rejestrowania materiałów video z powietrza.  Podczas prac uwzględniamy cele i wizje klienta oraz warunki otoczenia, aby dostarczyć wyjątkowe ujęcia.  Przestrzegamy obowiązujących przepisów dotyczących lotów dronem.  Posiadamy obowiązujące w Polsce uprawnienia oraz ubezpieczenie. Wykonywane przez nas loty są w pełni legalne.

Wieloletnie doświadczenie z zakresu kadrowania, filmowania oraz znajomość sprzętu pozwala na nam na stworzenie ujęć, które wyróżnią Twoją firmę i pomogą budować pozytywny przekaz wśród klientów i kontrahentów. Sprawdź nasze portfolio!

Zapraszamy do skorzystania z usług filmowanie dronem firmy z Gdańska oraz innych miast w Polsce.

Strona używa ciasteczek.