Zdjęcia reklamowe

[dt_gap height=”10″][dt_fancy_title title=”Pokaż się z najlepszej strony!” title_align=”center” title_size=”h1″ title_color=”title” separator_style=”disabled” title_bg=”disabled” separator_color=”default”][dt_gap height=”30″][dt_fancy_separator separator_style=”thick” separator_color=”default” el_width=”7″][dt_gap height=”30″]

Zdjęcia reklamowe to nie tylko obrazy które trafiają na billboard. Do tej kategorii zaliczamy wszystkie fotografie, które mają na celu sprzedaż towarów, usług czy promocję marki. Odpowiednio dobrana stylistyka, przemyślany przekaz, oraz profesjonalna realizacja obrazów o atrakcyjnej formie bez wątpienia wpłynie pozytywnie na to jak jesteś odbierany przez swoich klientów, oraz na ich zainteresowanie Tobą.

Fotografia produktowa

[dt_gap height=”10″]
[dt_gap height=”10″]

Dobra fotografia produktowa z jednej strony pokazuje produkt w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób, z drugiej zaś strony nie może fałszować cech przedmiotu. Produkty zaprezentowane doskonale na fotografiach nie tylko cieszą oczy kupującego, ale także pozwalają mu łatwiej przekonać się do zakupu. Prezentacja atutów w formie zdjęć jest najbardziej czytelnym przekazem jaki możesz skierować do odbiorcy.

[dt_gap height=”20″][dt_vc_list style=”1″ bullet_position=”top” dividers=”false”]
  • Zdjęcia do katalogów
  • Zdjęcia do sklepów internetowych
  • Prezentacje allegro
[/dt_vc_list]

Fotografia wizerunkowa

[dt_gap height=”10″]
jan polkowski
[dt_gap height=”10″]

Jeśli chcesz uwiarygodnić swoją firmę, z pewnością zechcesz pokazać ją na zdjęciach. Zamówienie sesji wizerunkowej to doskonała szansa by pochwalić się budynkiem w prestiżowej lokalizacji, przedstawić klientom nowoczesne biuro, oraz zaprezentować siebie i swoich pracowników. Dzięki takim materiałom staniesz się dla swoich klientów bardziej namacalny, godny zaufania i zaprezentujesz swoją firmę jako otwartą i chętną do współpracy.

[dt_gap height=”20″][dt_vc_list style=”1″ bullet_position=”top” dividers=”false”]
  • Zdjęcia siedziby firmy
  • Portrety pracowników
  • Pokazanie procesu technologicznego
  • Fotografia wnętrz
[/dt_vc_list]

Fotografia koncepcyjna

[dt_gap height=”10″]
fotografia koncepcyjna
[dt_gap height=”10″]

To najbardziej kreatywne fotografie reklamowe – mają na celu obrazować emocje związane z produktem czy usługą, często posługując się wizualną przenośnią. Mogą mieć także inny charakter, promować postawy i wzorce – np. w kampaniach społecznych.

[dt_gap height=”20″][dt_vc_list style=”1″ bullet_position=”top” dividers=”false”]
  • Niestandardowe sesje produktowe
  • Zdjęcia reklamowe do czasopism
  • Zdjęcia do kampanii społecznych
[/dt_vc_list]
[dt_gap height=”30″][dt_fancy_title title=”Profesjonalizm:” title_align=”center” title_size=”h2″ title_color=”title” separator_style=”disabled” title_bg=”disabled” separator_color=”default”][dt_gap height=”30″][dt_fancy_separator separator_style=”thick” separator_color=”default” el_width=”7″][dt_gap height=”30″]

Wykorzystując w materiałach promocyjnych zdjęcia reklamowe wysokiej jakości stajesz się w oczach klientów kimś godnym zaufania, kto poważnie podchodzi do swojej pracy i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Takie kreowanie wizerunku jest zarówno proste jak i skuteczne.

[dt_gap height=”30″]
[dt_call_to_action content_size=”big” background=”fancy” line=”true” style=”1″]Umów się na sesję, zamów zdjęcia reklamowe już dziś! [dt_button size=”big” style=”default” animation=”none” color_mode=”default” icon=”” icon_align=”left” color=”” link=”https://splashmedia.pl/kontakt/” target_blank=”false”]KONTAKT[/dt_button][/dt_call_to_action]
Strona używa ciasteczek.