Filmy reklamowe

Jasne, że może!

Czy Twoja reklama może być lepsza?

Niezależnie czy prowadzisz mały biznes, czy władasz wielką korporacją, to co robisz zasługuje na solidną reklamę. Dobry produkt zasługuje na świetne zdjęcia i filmy, a świetny produkt zasługuje na… jeszcze więcej, czyli to co możemy Ci zaoferować! Dziś jednak filmy reklamowe to nie tylko 30 sekund agitacji – dziś marketing to bezustanne wchodzenie w interakcje z odbiorcami, dostarczanie im wiedzy i rozrywki.

Krótkie filmy reklamowe trwające zwykle do 3 minut służące prezentacji i stanowiące dowód wartości. Skupiają się na przedstawieniu najważniejszych cech i zachęcają do współpracy bądź skorzystania z usługi. Najczęściej zamawiane przez branże produkcyjne, nowych technologii, budowlane, ale spotykane praktycznie we wszystkich gałęziach biznesu. Duże firmy nazywają je filmami korporacyjnymi.

Sprzedaż online stała się głównym kanałem dystrybucji dóbr spoza kategorii FMCG. Możliwość zapoznania się z produktem poprzez film, czy to prezentacyjny, o charakterze unboxingu czy testu ułatwia klientom podjąć decyzję zakupową.

Serwisy społecznościowe stały się względnie tanią i powszechnie dostępną powierzchnią reklamową dla firm. Możliwości dotarcia do odbiorców są praktycznie nieograniczone, ale uzyskanie spektakularnych efektów wymaga dobrego contentu video.

Animowane logo pojawiające się w Twoich materiałach filmowych jest równie ważnym elementem identyfikacji wizualnej co papierowa wizytówka czy barwy firmowe. Nadaj mu profesjonalny wygląd!

Oto jak robimy filmy reklamowe!

Potrzebujesz reportaż filmowy z imprezy firmowej, albo z eventu, który zorganizowałeś na czyjeś zlecenie? Dobrze trafiłeś! W naszych obiektywach wydarzenia są doniosłe i klimatyczne – wyglądają jak prawdziwe produkcje filmowe!

Ujęcia z drona choć coraz popularniejsze, wciąż robią niesamowite wrażenie. Może jednak chcesz czegoś nowego? Na przykład panoramę sferyczną z powietrza? Albo hyperlapse nagrany z wysokości? Ujęcie typu FPV? Wiemy jak je zrobić!

Nagrywanie teledysków to nasza ulubiona gałąź sztuki filmowej. Posłuchajmy wspólnie Waszej muzyki i zamieńmy ją na obraz. W zależności od oczekiwań nadamy jej głębsze znaczenie, albo po prostu zilustrujemy profesjonalnym obrazem.

Zaufała nam m.in. Julia Pietrucha, Michał Wiśniewski i zespół Farba.

Produkcja filmów reklamowych nie zawsze musi być wielka. Czasem masz tylko 8 sekund, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i zapaść w pamięć odbiorcom. A może Twoja firma dojrzała właśnie do pełnoprawnej reklamy w telewizji? Wiemy jak Ci pomóc!

Tworzymy billboardy sponsorskie zarówno do telewizji jak i do internetu!

Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej firmy sesję zdjęciową, jakiej potrzebujesz. Specjalizujemy się w smakowitych realizacjach foodowych, ekskluzywnych produktach i obiektach ze szkła.

Postprodukcja filmowa

Oferujemy pełen wachlarz usług postprodukcyjnych, od montażu z udźwiękowieniem, przez usuwanie niechcianych elementów obrazu, korektę skóry aktorów, aż po color grading i efekty specjalne. Ofertę kierujemy w szczególności do studentów szkół filmowych oraz twórców niezależnych.

Filmy reklamowe to historia i emocje

Choć w świadomości konsumentów reklama stała się symbolem zbędnego i niechcianego komunikatu, to potrzeba odbiorców do obcowania z przekazem audiowizualnym jest silniejsza niż kiedykolwiek. Umiejętnie stworzone filmy reklamowe dopasowane do wybranego medium stanowią dziś istotną wartość rozrywkową lub edukacyjną dla Twoich klientów. Promocja biznesu nowoczesnymi metodami pozwala uniknąć zaszufladkowania treści jako przekazu marketingowego. W ten sposób Twoje filmy reklamowe rozprzestrzeniają się w życiu i głowach klientów w sposób niepostrzeżony, ale bardzo skuteczny!

Dla odbiorców ważne są emocje i doznania, które przeżywają w kontakcie z Twoją marką. Dlatego ważne jest, by Twoje filmy reklamowe tworzone były przez profesjonalistów. Odpowiednio dobrany aktor, umiejętna gra światłem, właściwe kadrowanie, color grading i muzyka podkreślająca atmosferę pozwalają przedstawić odbiorcy nie tylko wizerunek produktu lub usługi, ale również kryjące się za nimi historie.

Filmy reklamowe - Gdańsk i nie tylko!

Siedziba Splash Media mieści się w Gdańsku, jednak dla produkcji filmowej nie istnieją żadne granice! W naszym studio wykonujemy filmy produktowe oraz zajmujemy się postprodukcją jednak realizujemy również filmy wizerunkowe, które mogą być nagrywane w siedzibie Twojego przedsiębiorstwa, relacje z wydarzeń i eventów a także filmujemy z powietrza. Filmy reklamowe w Gdańsku realizujemy z pomocą stałego zespołu ludzi, a do zleceń w innych częściach Polski dołączamy sprawdzonych podwykonawców, z którymi współpracujemy od lat. Dzięki temu każda nasza realizacja wykonywana jest przez pasjonatów specjalizujących się w określonych dziedzinach i gwarantuje pełen profesjonalizm zamknięty w każdym kadrze i brzmieniu. Sprawdź jak wygląda współpraca z nami i czym kierujemy się tworząc filmy reklamowe!

Krótkie filmy reklamowe czy długie spoty reklamowe?

W zależności od specyfiki medium wykorzystywanego do promocji marki lub produktu wykorzystywane są różne formy filmów promocyjnych. Krótkie filmy reklamowe spisują się w kampaniach w mediach społecznościowych, z powodzeniem nadają się również do krótkiej prezentacji produktu. Spoty reklamowe to forma powszechnie znana z telewizji, dla której ciekawą alternatywą mogą być filmy wizerunkowe mogące zostać wykorzystane na stronie internetowej, kanale na YouTube czy komunikacji w mediach społecznościowych. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na krótkie filmy reklamowe czy dłuższe spoty reklamowe możesz liczyć z naszej strony na wsparcie w zakresie budowania historii Twojej firmy i palety emocji jakie ma wywołać. Dbamy o dopasowanie przekazu do grupy docelowej jak i oczekiwanego efektu biznesowego. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam na stworzenie materiałów wideo, które odbierane są nie tylko przez wzrok, ale również na poziomie emocjonalnym, co przyczynia się do polepszenia wyników Twojego biznesu.

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.