Produkcja video

Potrzebujesz stworzyć film promujący Twoją firmę, produkt lub usługę? Może chcesz nagrać relację z eventu lub teledysk? Studio filmowe Splash Media specjalizuje się w kompleksowej produkcji video. Co oznacza, że przychodzisz do nas z pomysłem, a wychodzisz z gotowym do pokazania światu filmem. Sprawdź dlaczego zlecenie nam realizacji projektu przyniesie Ci wiele korzyści!

Produkcja video – krok po kroku

Produkcja video to znacznie więcej niż praca z kamerą na planie zdjęciowym. Obejmuje stworzenie scenariusza w ramach, którego określamy fabułę oraz to kto wystąpi w materiale i co powie. Tworzenie tego planu opiera się na podstawie budżetu, celu filmu oraz intencji z jaką ma powstać. Kolejnym krokiem są działania preprodukcyjne. To wszystkie czynności związane z przygotowaniem do nagrywania np. casting aktorów czy lektora, wybór miejsc do nagrań, przygotowanie planu zdjęciowego, sprzętu, czasem nawet tworzenie indywidualnych rozwiązań technicznych. Następnie przechodzimy do faktycznego kręcenia materiału filmowego. Finalnie łączymy części w całość w procesie montażu.

Zlecenie nam procesu produkcji video niesie ze sobą szereg korzyści. Realizując projekt od podstaw możemy wspólnie zadbać o jednolitą wizję – zarówno stylistycznie jak i narracyjnie. Dzięki temu komunikat, jaki przekazuje Twój film jest klarowny oraz okraszony właściwymi emocjami. Bazując na wieloletnim doświadczeniu szybko wskażemy Ci, który z Twoich pomysłów warto rozwinąć, a który nie zagwarantuje Ci właściwego ROI. Optymalnie dysponujemy Twoim budżetem reklamowym, przynosząc najlepsze możliwe efekty w danej półce cenowej.

Sprawdź jakie video możemy dla Ciebie wyprodukować!

Video marketing – kula śniegowa w rozwoju Twojej firmy

Video marketing to dziś prawdziwy koń pociągowy biznesu. W ostatnich latach zyskuje na popularności w tempie ekspresowym. Nic w tym dziwnego, ponieważ efekty jakie dzięki niemu osiągamy są spektakularne. Jeśli więc zależy Ci na podniesieniu poziomu sprzedaży w Twoim e-sklepie, zbudowaniu silnej marki lub promocji firmy skorzystaj z oferty produkcji video od Splash Media.  Zapoznaj się z rodzajami filmów wykorzystywanych w marketingu video i wybierz, który możemy dla Ciebie zrealizować:

Krótkie filmy  trwające zwykle do 3 minut służące prezentacji i stanowiące dowód wartości. Skupiają się na przedstawieniu najważniejszych cech i zachęcają do współpracy bądź skorzystania z usługi. Najczęściej zamawiane przez branże produkcyjne, nowych technologii, budowlane, ale spotykane praktycznie we wszystkich gałęziach biznesu. Duże firmy nazywają je filmami korporacyjnymi.

Sprzedaż online stała się głównym kanałem dystrybucji dóbr spoza kategorii FMCG. Możliwość zapoznania się z produktem poprzez film, czy to prezentacyjny, o charakterze unboxingu czy testu ułatwia klientom podjąć decyzję zakupową.

Produkcja filmów  nie zawsze musi być wielka. Czasem masz tylko 8 sekund, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i zapaść w pamięć odbiorcom. A może Twoja firma dojrzała właśnie do pełnoprawnej reklamy w telewizji? Wiemy jak Ci pomóc!

Tworzymy billboardy sponsorskie zarówno do telewizji jak i do internetu!

Serwisy społecznościowe stały się względnie tanią i powszechnie dostępną powierzchnią reklamową dla firm. Możliwości dotarcia do odbiorców są praktycznie nieograniczone, ale uzyskanie spektakularnych efektów wymaga dobrego contentu video.

Jak przekazać wiedzę w sposób prosty i szybki? Przy pomocy filmu instruktażowego. Te popularne video wspierają Twój biznes w budowaniu zaufania wśród klientów podnosząc ich satysfakcję. Świetnie sprawdzą się również do przeszkolenia pracowników.

Sprawdź dlaczego warto nagrać film instruktażowy!

Zorganizujemy dla Ciebie i Twojej firmy sesję zdjęciową, jakiej potrzebujesz. Specjalizujemy się w smakowitych realizacjach foodowych, ekskluzywnych produktach i obiektach ze szkła.

Video promujące utwory, osoby, działania

Istotną odnogą video marketingu są filmy promujące różne inicjatywy – wydarzenia, przedsięwzięcia społeczne i artystyczne, oraz teledyski. Podobnie jak filmy marketingowe mają na celu dotarcie do odbiorcy i wywołanie w nim ściśle zaprojektowanej reakcji. Video promujące nie jest wprost reklamą firmy lub produktu. Mimo to, nieodzownie sprawdza się do zwiększenia rozpoznawalności brandu. Zajmujemy się produkcją następujących video promujących:

Nagrywanie teledysków to nasza ulubiona gałąź sztuki filmowej. Posłuchajmy wspólnie Waszej muzyki i zamieńmy ją na obraz. W zależności od oczekiwań nadamy jej głębsze znaczenie, albo po prostu zilustrujemy profesjonalnym obrazem.

Zaufała nam m.in. Julia Pietrucha, Michał Wiśniewski i zespół Farba.

Potrzebujesz reportaż filmowy z imprezy firmowej, albo z eventu, który zorganizowałeś na czyjeś zlecenie? Dobrze trafiłeś! W naszych obiektywach wydarzenia są doniosłe i klimatyczne – wyglądają jak prawdziwe produkcje filmowe!

Realizacja elementów produkcji video – w tym też możemy Ci pomóc

Masz już część materiału i chciałbyś go uzupełnić o dodatkowe elementy? A może potrzebujesz profesjonalnego color gradingu filmu? Splash Media zrealizuje dla Ciebie poniższe elementy produkcji video:

Animowane logo pojawiające się w Twoich materiałach filmowych jest równie ważnym elementem identyfikacji wizualnej co papierowa wizytówka czy barwy firmowe. Nadaj mu profesjonalny wygląd!

Ujęcia z drona choć coraz popularniejsze, wciąż robią niesamowite wrażenie. Może jednak chcesz czegoś nowego? Na przykład panoramę sferyczną z powietrza? Albo hyperlapse nagrany z wysokości? Ujęcie typu FPV? Wiemy jak je zrobić!

Postprodukcja filmowa

Oferujemy pełen wachlarz usług postprodukcyjnych, od montażu z udźwiękowieniem, przez usuwanie niechcianych elementów obrazu, korektę skóry aktorów, aż po color grading i efekty specjalne. Ofertę kierujemy w szczególności do studentów szkół filmowych oraz twórców niezależnych.

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.