Studio filmowe Splash Media

trzeba to połączyć!

Studio filmowe, które rozumie marketing

Od ponad 10 lat tworzymy filmy reklamowe dla firm, które budują ich trwały i silny wizerunek – jako studio filmowe właśnie na tym koncentrujemy nasze wysiłki. Wiemy, że “ładne” to dziś zdecydowanie za mało, żeby zdobyć uwagę Twojego klienta. Rozpoczynając z nami współpracę decydujesz się na studio filmowe, które domaga się informacji, nim podejmie się tworzenia choćby wstępnej koncepcji. Reklama już dawno przestała być celem samym w sobie – konieczne jest precyzyjne ustalenie powodu dla którego decydujesz się na reklamę, wybranego formatu, grupy docelowej i oczekiwanego efektu. Studio filmowe Splash Media stworzy dla Ciebie nie tylko koncepcję na film, ale też strategię jak najefektywniej go użyć.

Zależy nam na tym, żeby film, który zrealizujemy pracował na Twoje cele i stanowił znakomitą inwestycję. Dlatego dbamy nie tylko o rozwój naszych kompetencji filmowych, ale także tych związanych z marketingiem i psychologią sprzedaży. Śledzimy nowinki techniczne, które powinno wprowadzać każde studio filmowe, ale także przyglądamy się trendom, nowym metodom myślenia w przekazach reklamowych, poszukujemy nowych środków wyrazu. Sama realizacja filmu i postprodukcja to już czysta radość tworzenia. Tym samym wykraczamy poza ramy klasycznego sformułowania “od scenariusza do gotowego filmu” i tworzymy wartość dodaną tam, gdzie potrzebujesz jej najbardziej.

Nasze realizacje

Spot kinowy Pomorskie Dla Ciebie

Spot kinowy Pomorskie Dla Ciebie

Balticus – film produktowy zegarka

Balticus – film produktowy zegarka

Billboard sponsorski Energa

Billboard sponsorski Energa

porozmawiajmy

Dom produkcyjny zorientowany na biznes

Kiedy nasz dom produkcyjny rozpoczynał działalność, reklama video była kosztowną ekstrawagancją. Dziś jest koniecznością dla każdego biznesu. Aktualnie 80% ruchu w internecie stanowi przesyłanie video! Wszyscy wsiedliśmy do tego pociągu, który własnymi decyzjami konsumenckimi rozpędzamy coraz mocniej. Dom produkcyjny to konduktor, u którego kupisz właściwy bilet do pożądanego celu. Podstawową zaletą z takiej współpracy jest brak pośredników – pomijając agencje reklamowe rozmawiasz bezpośrednio z twórcami filmowymi, którzy niejedno w swoim życiu wymyślili, niejedną historię opowiedzieli za pomocą kamery i wiedzą jak dotrzeć do widza. Druga zaleta to zorientowanie na biznes – sami jesteśmy przedsiębiorcami. Dom produkcyjny to złożony organizm, dlatego rozumiemy potrzebę dostarczania usług terminowo i zgodnie z opisem. Kiedy zamawiamy usługę, chcemy żeby wykonawca prowadził nas za rękę i uchronił przed pułapkami o których nie mamy pojęcia – i sami tak właśnie staramy się obsługiwać naszych klientów. Trzecia zaleta to kooperacja – film jako usługa szyta na miarę musi być znakomicie dopasowany. Nasz dom produkcyjny zadba o skonstruowanie kampanii, która poza atrakcyjnością i dopasowaniem wizualnym do Twojej marki sprosta także celom, jakie postawiła przed sobą Twoja firma. Dbamy o to, by wspólnie przeanalizować wszystkie potrzeby i prowadzące do ich zaspokojenia ścieżki. Na etapie preprodukcji ustalimy wspólnie jak dokładnie będzie wyglądał Twój film na długo zanim spotkamy się na planie zdjęciowym. Biznes to nie sztuka, dlatego dom produkcyjny zajmie się tym, by stworzyć stabilny most pomiędzy artystami a biznesem.

0

zezłomowane kamery

0

zrealizowane filmy

0

lat na rynku

Nie zaskoczysz nas

Studio filmowe Gdańsk - prawdziwa elastyczność

Elastyczność to dla nas coś więcej niż tylko frazes marketingowy. To podstawa naszej pracy, ponieważ nie istnieją dwa identyczne zlecenia na realizację filmową. Każdy projekt jest inny, czego jako studio filmowe Gdańsk doświadczamy w codziennej pracy. Dopasowujemy się do różnych budżetów, różnych stylistyk wizualnych i narracyjnych. Nawet warunki pogodowe jakie spotykamy na planie wymagają od nas dodatkowej kreatywności i zaangażowania. Jeśli pozwala na to budżet, angażujemy pełną ekipę filmową do realizacji projektów z rozmachem i efektami specjalnymi. Jeśli budżet jest skromny, tworzymy koncepcje, które pomimo oszczędności formalnych potrafią zrobić dobre wrażenie i sprostać celom marketingowym. W ten sposób studio filmowe Gdańsk zrealizuje film zarówno dla dużej korporacji, jak i dla małego startupu, czy biznesu o lokalnym charakterze.

Tworzyliśmy filmy w Nepalu, w większości krajów Europy, w największych fabrykach, ze znanymi gwiazdami i sportowcami, z dziećmi, w więzieniach, reklamy zabawek dla dorosłych, realizacje na wodzie, pod wodą, w powietrzu i na wczoraj. Wiemy co to znaczy elastyczność – jeśli potrzebujesz czegoś standardowego to także się w tym odnajdziemy. Jako studio filmowe Gdańsk tworzyliśmy i współtworzyliśmy filmy reklamowe i krótkometrażowe, które odnalazły swoje miejsce na międzynarodowych festiwalach filmowych, a także jeden pełnometrażowy film fabularny. Produkcja filmów reklamowych to obszar, którym zajmujemy się od dekady, dlatego masz pewność, że wizerunek swojej marki oddajesz w ręce profesjonalistów.

Jak możemy Ci pomóc?

Strona używa ciasteczek.