FILM STUDIO

We helped hundreds of companies

See how we did it
NASZA OFERTA

Filmy dla firm

Filmy wizerunkowe

Tworzymy filmy wizerunkowe i korporacyjne, pokazujące Twoją firmę w jak najlepszym świetle. Pomożemy Ci także w działaniach employeer brandingowych, dzięki którym pozyskasz najlepszych ludzi na rynku pracy.

Filmy reklamowe

Najczęściej promujące produkt bądź usługę. W tej kategorii znajdują się zarówno spoty do telewizji, billboardy sponsorskie jak i content na social media.

Relacje z wydarzeń

Organizacja wydarzenia ma przynieść Ci wymierną korzyść – nasz film pomoże Ci pokazać event w taki sposób, żeby założony efekt z pewnością został osiągniety.

MANIFEST

Współpraca z nami

Atrakcyjnie

Realizowane przez nas filmy są wynikiem doświadczenia zdobywanego przy setkach realizacji. Dbamy zarówno o jakość merytoryczną, wizualną, dźwiękową jak i klimat filmu.

Precyzyjnie

Przygotowujemy szczegółową dokumentację scenariuszową i scenopis przed rozpoczęciem nagrań, żeby efekt finalny był zgodny z oczekiwaniami.

Przejrzyście

Klarowne zasady współpracy ustalane na samym jej początku pozwalają przeprowadzić realizację filmu sprawnie i w atmosferze udanej współpracy.

Terminowo

Pracujemy wedle ściśle określonego harmonogramu, dzięki czemu możesz zaplanować swoją kampanię bez obaw o opóźnienia.

Nasze
projekty

Portfolio
Billboard sponsorski Energa

Billboard sponsorski Energa

Billboard sponsorski TaoTao

Billboard sponsorski TaoTao

Backstage z koncertu Ich Troje

Backstage z koncertu Ich Troje

Restauracja Natura

Restauracja Natura

Uczymy klientów

Film reklamowy to komunikat.

Zobacz jak go budujemy
doradzimy

Bazujemy na doświadczeniu

Wiemy jak zbudować zaangażowanie, utrzymać uwagę i uzyskać zamierzony efekt za pomocą filmu. Tworzymy unikatowe scenariusze w oparciu o potrzebę klienta i nasze doświadczenie.

dopasujemy

Jesteśmy elastyczni

Jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno niewielkie, jak i bardzo rozbudowane projekty, dopasowane do Twoich potrzeb i budżetu. Rozmawiamy otwarcie o możliwościach jakie dają rożne rozwiązania.

Opowiemy

Twoja historia w naszych obrazach

Najskuteczniejszą formą marketingu jest opowieść. Wiemy jak stworzyć Twój film tak, by angażował emocje i zachwycał. Poza warstwą merytoryczną liczy się także nastrój i tempo – umiemy nad nimi panować.

Dostarczymy

Jesteśmy terminowi

Rozumiemy, ze biznes potrzebuje rozwiązań w precyzyjnie określonym czasie. Dlatego nasze plany zdjęciowe są dobrze zorganizowane, a gotowy film jest zawsze dostarczany na czas.

0

Zrealizowanych filmów

0

Zadowolonych klientów

nasi klienci

Podczas pracy naprawdę się polubiliśmy!

Ludzie, którzy z nami pracują zawsze podkreślają, że łatwość z jaką ich wizja zamieniła się w namacalny obraz przekroczyła ich oczekiwania.

W imieniu swoim oraz EI chcę serdecznie podziękować za pomoc!
Za elastyczność, wyrozumiałość, empatię, a przede wszystkim za talent, jakim się Pan z nami podzielił!
Przedwczoraj nie wierzyłam, że się uda. A jednak!

Aldona Dzida

Entrepreneur Impet

We worked with Splash Media to make a marketing film to be shown on our website and other social media. We perceived Splash Media as a very professional and good company. Throughout taking a marketing movie they were professional, patient, and were guiding us - which made us very satisfied.

Marie Jean-Simon Saltin

Baccma Konsult

Firma Splash Media profesjonalnie wykonała usługę przygotowania zdjęć i w ekspresowym tempie przekazałą gotowy produkt po obróbce.
Sprawnie i starannie wykonana usługa oraz profesjonalne podejście do klienta pozwala nam zarekomendować ich usługi.

Katarzyna Butrymowicz-Knap

Bielenda Sp. z o. o.

tak powstaje magia kina

Nic tak nie wpływa na odbiór filmu
jak użyte kolory

Zobacz showreel

Poznaj color grading

Efekt wizualny

Wszystkie filmy fabularne jakie powstały w ciągu ostatnich 20 lat przeszły przez ręce profesjonalnego kolorysty. Również reklama korzysta z dobrodziejstw tego procesu, a Twoja nie może być gorsza. Dzięki kolor-korekcji Twój film nabierze plastycznej jakości, głębi i będzie wyglądać naprawdę smakowicie!

Efekt psychologiczny

Odpowiedni dobór kolorów w filmie ma znacznie ważniejszą funkcję niż tylko zwiększenie jakości estetycznej. Pozwala stworzyć właściwą atmosferę i kierować emocjami widza w sposób, którego nie jest świadom, ale który silnie wpływa na jego odbiór narracji, otoczenia, postaci albo… Twojej marki!

Efekt narracyjny

Dlaczego reklamy i filmy stworzone przez profesjonalistów tak dobrze i przyjemnie się ogląda? Ponieważ kierują okiem widza w sposób kontrolowany! Nie ma potrzeby latać wzrokiem po całym ekranie w poszukiwaniu tego co ważne – dobór kontrastu, kolorów, walor i nasycenie wskazują widzowi na co ma patrzeć.

Film to nasza pasja

Zrealizowaliśmy już ponad 350 filmów, w tym
chcesz z nami współpracować?

Gotowy?
Akcja!

Kontakt

Wolisz napisać wiadomość email?

Wolisz porozmawiać przez telefon?

Michał Środek
tel. 501 456 735

Strona używa ciasteczek.